Валенсия с трета поредна победа в Ла Лига

833 0

Отборът на Валенсия записа трета поредна победа, след като победи Гранада с 3:1 в мач от 31-ия кръг на Примера дивисион.

В 19-та минута Симоне Дзадза даде преднина за гостите, а само две по-късно отново той покачи за 2:0. В 32-та минута Санти Мина отбеляза, но попадението не бе зачетено поради засада.

Все пак Мина успя да се разпише в 31-ата минута, с което реши и всичко в срещата. Почетното попадение за домакините бе дело на Понсе, който с техничен удар в 65-та минута оформи крайното 1:3.

След спечелването на трите точки Валенсия заема 12-о място с актив от 39 пункта, докато отборът на Гранада е на предпоследната 19-а позиция с 20 точки.