Във формата на живота си: Бивш ас на Челси "изригна" за Милан в Лига Европа (ВИДЕО)

2107 0

Милан успя да победи с класическото 3:0 отбора на Рен на "Сан Сиро" в първия мач от плейофите в Лига Европа. В герой за "росонерите" се превърна Рубен Лофтъс-Чийк, който наниза 2 попадения в противниковата врата.

Лофтъс-Чийк във формата на живота си

Още: Пиоли в архива за Милан, а бранител над всички до ас на Байер: Крахът за Наполи продължава (ВИДЕО)

Попаденията на Лофтъс-Чийк паднаха през първата част. Англичанинът се разписа в 32-ата минута след асистенция на Алесандро Флоренци и в 48-ата след пас на Симон Кяер.

Рубен Лофтъс-Чийк отбеляза два пъти повече голове в осем изяви през 2024 година (6), отколкото успя за предходните четири години заедно (3), като това доказва, че халфът е във формата на живота си.

Класиката пък бе оформена от португалската звезда на "росонерите" - Рафаел Леао, който се разписа в 53' след пас на Тео Ернандес.

Реваншът между Рен и Милан е след седмица (23 февруари) във Франция.

Още: Провалил се жестоко във Висшата лига наследява Стефано Пиоли в Милан