Ще играе ли Кирил Десподов във важния мач на Лудогорец срещу Рома?

Снимка: Lap.bg

1943 0

В четвъртък (3 ноември, 22:00 ч.) Лудогорец гостува на Рома на митичния "Олимпико", в опит да си подпечата билета за 1/16-финалите в Лига Европа.

*И двата тима имат по 7 точки, но "орлите" победиха в първия мач с 2:1 и сега ги устройва дори равенство срещу "вълците".

"Мач Телеграф" съобщава, че Кирил Десподов може и да запише игрови минути в Рим. Той не е играл от 10 октомври, когато "зелените" победиха с 2:1 ЦСКА в Първа лига. След това се появи проблем с нерв на задното бедро, който го извади от терените до края на месеца.

Изданието пише, че сега 25-годишният българин е в групата на Лудогорец за Рома, но ще остане резерва, а титулярните изпълнители по двете крила ще бъдат Бърнард Текпетей и Рик Джонатан! Допълва се още, че Анте Шимунджа ще избере Сисиньо пред Дени Групер за ляв краен бранител, тъй като бразилецът е по-опитният от двамата.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Играч на Лудогорец блести в Лига Европа - изпревари звезди на Манчестър Юнайтед в интересна класация!