Кошмарният пропуск на Хари Кейн срещу Динамо Загреб, изхвърлил Тотнъм от Лига Европа (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/GettyImages

2587 0

Тотнъм сензационно отпадна на осминафиналите в Лига Европа, след като бе спечелил първия двубой срещу Динамо Загреб с 2:0, но в реванша допусна същия резултат в редовното време, а в продълженията хърватският отбор вкара още един гол и отстрани "шпорите".

Разбира се, след полученото попадение в 106-ата минута футболистите на Жозе Моуриньо се хвърлиха в атака и направиха всичко възможно до това да отбележат попадение на чужд терен, което щеше да им гарантира продължаването към четвъртфиналите в турнира.

Опитите бяха неуспешни, а сякаш най-чистият такъв се откри пред Хари Кейн буквално в последните минути от срещата. Тогава, след разбъркване, топката се озова на пътя на английския нападател, който от около 6-7 метра разстояние стреля с по-слабия си ляв крак, но противниковият страж спаси, тъй като ударът не бе достатъчно убедителен.