Интер е изхвърлен от Лига Европа! Айнтрахт шокира тифозите на "Джузепе Меаца"

1597 0

Отборът на Айнтрахт (Франкфурт) успя да победи с минималния резултат от 1:0 като гост състава на Интер, което бе достатъчно на немския тим, за да се класира за 1/4-финалите на Лига Европа, след като първият мач завърши 0:0.

Единственото попадение в мача падна още в шестата минута, благодарение на Лука Йович. До края на двубоя "нерадзурите" така и не успяха да намерят отговор на попадението, а главният арбитър показа общо шест жълти картона за двата отбора.

Така Айнтрахт продължава пътя си към четвъртфиналите на втория по големина европейски клубен турнир, а следващият им опонент ще стане ясен утре, когато ще бъде изтеглен жребият за 1/4-финалите (следете жребия НА ЖИВО в SportLive.bg).

Междувременно невероятната игра на Пиер-Емерик Обамеянг и Арсенал им донесе същинско чудо в Лига Европа и ги изпрати на четвъртфиналите на турнира (видео и подробности вижте тук).