1653 0

Тимът на Каляри претърпя загуба от Лацио с 1:2 в двубой от 16-и кръг на Серия А. Мачът се игра на стадион "Сардиния Арена" пред 16 300 фенове. Домакините водеха в резултата почти целия мач, но Лацио сътвори пълен обрат в допълнителното време.

Автор на първия гол в мача стана нападателят на Каляри Джовани Симеоне в 8-ата минута. Атакуващият полузащитник на римските "орли" Луис Алберто възстанови равенството в 93-ата минута, а нападателят Фелипе Кайседо донесе победата на Лацио в 98-ата минута.

Лацио затвърди третата си позиция в подреждането и се намира само на три точки от лидерите Интер и Ювентус. Каляри остава на пето място в таблицата.