Ювентус записа осма поредна победа в Серия А

858 0

Ювентус победи като домакин Верона в мач от 18-я кръг в Серия А.

"Старата госпожа" надви над съперника си с класическото 3:0 и затвърди доброто си представяне, след като записа осма поредна победа в първенството.

Така Юве е на второ място във временното класиране с равен брой точки с Интер, който по-късно днес гостува на Емполи.

Резултатът бе открит още 8-та минута от Пауло Дибала след перфектно изпълнение на пряк свободен удар. В края на първото полувреме Леонардо Бонучи увеличи преднината за "бианконерите", като за попадението асистира Дибала, който отново направи много силен мач.

Въпреки че през цялото време Ювентус доминираше, през второто полувреме атакуваше сравнително по-малко в сравнение с първото. Все пак в 82-та минута Симоне Дзадза оформи крайното 3:0.