Ювентус се прицели в звезда на Манчестър Сити


Ювентус се прицели в звезда на Манчестър Сити
Снимка: Gulliver/GettyImages

1278 0

Ювентус възнамерява да привлече една от звездите на Манчестър Сити. Става дума за крилото Лерой Сане, който е заинтересовал президента на "бинаконерите" Андреа Аниели, съобщава "Calciomercato".

В Англия пишат, че 22-годишният германец е в конфликт с мениджъра на "гражданите" Хосеп Гуардиола. През лятото селекционерът на Германия Йоахим Льов учуди футболния свят, след като не повика Сане на Световното първенство по футбол в Русия.

Трансферната стойност на младия футболист е 150 милиона евро. Сане играе в Манчестър Сити от 2016 година насам. В състава на английския клуб той стана шампион на Англия през миналия сезон. През текущата кампания крилото записа 7 мача с екипа на Сити, в които се отличи с 1 гол и 2 асистенции.

Вижте тази публикация в Instagram.

Convincing home win🔥⚽🔥 #LS19 #inSané @mancity

Публикация, споделена от Leroy Sané (@leroysane19) на

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички