СНИМКАТА, която разплака феновете на Рома - как Тоти се сбогува с ШЛ

4970 0

Снощи феновете на Рома преживяха голямо разочарование, след като техният отбор остана с 9 човека и загуби с 0:3 от Порто в плейофа за влизане в групите на Шампионска лига.

Но не бе това единственото тъжно нещо, което можеше да се види на "Олимпико". Привържениците на Рома бяха разтърсени от една снимка, която увековечи безславния край на големия Франческо Тоти в Шампионска лига.

Капитанът загрява почти през цялото второ полувреме с надеждата да получи шанс да влезе поне за минутка в игра и да се сбогува с най-големия европейски клубен турнир. Вместо това той трябваше да гледа отстрани как отборът му получава трети гол и се сбогува с възможността да играе в Лигата на шампионите.