След 4 мача без победа, Торино тресна Палермо

821 0

Отборът на Торино, който не познаваше вкуса на победата в 4 поредни мача в Серия А, тресна Палермо на Ивайло Чочев в мач от 25-ия кръг на първенството.

Торино стигна да успеха с 3:1 след обрат. Българският национал Ивайло Чочев започна титуляр за своя Палермо и остана на терена 90 минути.

Алберто Джилардино откри за Палермо още в 3-ата минута, след като, нахлувайки в наказателното поле, получи удобен пас отдясно от Морганела.

В 19-ата минута обаче Торино получи правото да изпълни дузпа и Имобиле изравни резултата - 1:1.

Гостите стигнаха до пълен обрат, когато в 31-ата минута Джанкарло Гонсалес мушна топката в собствената си врата - 2:1 за "биковете".

През втората част Торино затвърди успеха си в този мач, след като в Имобиле оформи дубъл в 69-ата минута.

След поражението е на 15-а позиция с 26 точки. "Розово-черните" удължиха серията си без победа до 4 мача. Торино пък е на 11-а позиция с 31 точки.