Сасуоло излезе от кризата с исторически успех над Ювентус (ВИДЕО)

1180 0

Сасуоло постигна една от изненадите от 30-тия кръг на Серия А, след като се наложи с 1:0 над Ювентус. Това се превърна в едва втория домакински успех в историята на тима над "старата госпожа".

В големия герой за победители се превърна Грегъри Дефрел, който отбеляза единственото попадение в срещата след 64 минути игра.  По този начин Сасуоло се изкачи до 10-тата позиция с 40 точки, докато "старата госпожа" остава на седмо място с 4 точки повече след отнетите им 15.

Гостите логично бяха по-активни през цялата среща, но това не даде резултат и така се стигна до 7-мо поражение в Серия А от началото на сезона.

Трябва да се отбележи, че домакините имаха няколко чудесни контраатаки в заключителните минути и можеха да увеличат преднината си, но потрепериха до последния съдийски сигнал.

Следете всичко най-интересно от Серия А със SportLive.bg!