Сампдория стъжни още повече живота на Де Бур в Интер

Снимка: Getty Images/Gulliver

1151 0

Сампдория изненада и победи отборът на Интер с 1:0 в 11-ия кръг на Серия А. Бившият нападател на Ювентус Фабио Куалярела отбеляза единствения гол в последната минута на първата част.

Домакините през цялото време се стараеха да неутрализират Икарди. Единственото чисто положение за Икарди бе в 68', но след центриране той не успя да намери празната врата от 5-6 метра, защото остана  под кълбото. В добавеното време "нерадзурите" отново можеха да стигнат до гол след страхотно разбъркване пред вратата на Сампдория, но защитник изчисти от голлинията.

Интер ще използва Блан, за да примами звезда на ПСЖ

Положението на наставника на Интер Франк де Бур се усложнява още повече. Той си отдъхна миналия кръг с победа над Торино, но спекулациите около неговото уволнение не спират. Най-вероятен негов заместник е бившият треньор на ПСЖ Лоран Блан.

Интер вече е на 12-а позиция с 14 точки, толкова има и Сампдория, който е 11-и.