Рома се радва в Удине, Фиорентина плака у дома

Рома се радва в Удине, Фиорентина плака  у дома

768 0

Рома успя да вземе своето срещу Удинезе в мач от 29-ия кръг на италианската Серия А. Третият в класирането се наложи с 2:1 над 16-ия в двубоя, игран в Удине.

"Вълците" поведоха с 2:0 с голове на Джеко в 15-ата и на Флоренци в 74-ата минута. Удинезе успя да върне само един гол чрез Фернандес, пет минути преди края.

В друг двубой от Серия А Фиорентина пропиля възможността си да победи последния в класирането Верона. Двата тима завършиха 1:1.

"Виолетовите" водеха с 1:0 от 40-ата минута до самия край. В 86-ата минута обаче Пизано се разписа и подели точките между двата тима.