Рома и Милан не съумяха да се победят на "Олимпико"

1032 0

Рома и Милан не прекъснаха сериите си от несполучливи мачове, след като двата отбора завършиха 1:1 на "Олимпико" и изостанаха още повече от челните позиции.

"Вълците" имаха превес преди почивката и още в 4' се стигна до гол. Пянич центрира отлично от пряк свободен удар, а Рюдигер от воле разстреля Дунарума - 1:0.

Рома пропиля шансовете си да удвои аванса си, което струва скъпо на домакините след почивката. Юрай Куцка изравни в 50', а до края на срещата Карлос Бака пропиля два отлични шанса за гол. Куцка пък уцели гредата и двата тима завършиха при 1:1.

Така Милан събра 29 точки и остава на шеста позиция, а Рома е на пето място с 34 пункта.