Осимен лъже и вкарва, Кварацхелия се забавлява: Наполи почва да реди победи (ВИДЕО)

742 0

Наполи се върна на победния път в Серия А, след като победи Каляри с 2:1 в двубой от 16-ия кръг на Серия А. В предходните седмици възпитаниците на Мадзари наредиха загуби от Реал, Интер и Ювентус, но в предходните дни победи Брага с 2:0, а днес с гол разлика.

Осимен беше големият

Големият герой за партенопейците тази вечер беше Осимен с гола и асистенцията към Кварацхелия в 69-ата и 75-ата минута, докато Леонардо бе изравнил временно за гостите в 72’.

Това бе осма победа за актуалния шампион от началото на сезона в Калчото и поне временно се изкачиха на четвъртата позиция с две точки пред Рома (25 т.) и две зад Милан (29 т.)

Серията от двубои за "небесносините" обаче продължава и след само три дни на "Диего Армандо Марадона" ще гостува Фрозиноне за Купата на Италия. Междувременно Наполи ще научи съперника си в елиминациите на Шампионска лига в понеделник!