Наполи изпусна победата срещу Каляри

1183 0

Отборът на Наполи стигна само до равенство 3:3 при домакинството си на Каляри в мач от 12-ия кръг на Серия А.

Възпитаниците на Рафаел Бенитес на два пъти изпуснаха своята преднина и в крайна сметка си тръгнаха само с точка от двубоя. Неаполитанци поведоха с 2:0 до 30-та минута с голове на Гонсало Игуаин и Гьокхан Инлер, но гостите изравниха след попадения на Виктор Ибарбо и Диего Фариас. В 62-та минута Джонатан де Гузман отново изведе Наполи напред, но само пет минути по-късно Фариас оформи крайното 3:3 с втория си гол в мача.

След това равенство Наполи заема трета позиция в класирането с 22 точки, докато Каляри е на 16-то място с 11 точки.