Милан тресна Палермо с Чочев (ВИДЕО)

1141 0

Милан записа трета поредна победа у дома при Синиша Михайлович и втора през новия сезон. "Росонерите" надделяха с 3:2 над Палермо на Ивайло Чочев в 4-ия кръг на италианското първенство.

Възпитаниците на Синиша Михайлович изиграха силен мач и заслужено взеха трите точки.

Българският национал Чочев изигра пълни 90 минути за своя тим.

Милан откри резултата в 21-ата минута, но съперникът изравни с първия си точен удар в мача, който бе отправен в 32-ата минута. Точен бе Оскар Хилемарк. Осем минути по-късно Джакомо Бонавентура отново изведе "росонерите" напред в резултата и така до 72-ата минута, коато отново Хилемарк върна равенството.

Малко по-късно обаче Юрай Кучка центрира към Карлос Бака, който с глава превзе обратния ъгъл на сицилианската врата, оформяйки крайното 3:2.

С победата Милан събра 6 точки, с една по-малко от Палермо, и е на девета позиция в класирането. Тимът на Чочев е седми.