Милан продължава да буксува в Серия А

1117 0

Милан не успя да вземе повече от точка в гостуването си на Торино в мач от осмия кръг в Серия А. "Росонерите" записаха 1:1 с градския съперник на Ювентус, с което "биковете" се наредиха пети с 14 точки. Милан е единадесети с 4 точки по-малко.

Двата тима запазиха нулевото равенство до почивката, а след нея си размениха по едно попадение. Карлос Бака откри за гостите в 63-ата минута. Той получи пас от Андреа Бертолачи и с мощен шут реализира за 1:0.

Десет минути по-късно Даниле Басели възстанови равенството, което се запази до края на срещата.

Това е пореден трети мач, в който "росонерите" не успяват да постигнат победа.