Милан не се възползва от грешката на градския съперник и остава на четвърто място

1112 0

Отборът на Милан не успя да победи Удинезе в среща от 30-я кръг на Серия А. Двата тима завършиха при резултат 1:1 на стадион "Сан Сиро" в Миално.

По този начин играчите на Дженаро Гатузо не успя да се възползват от грешката на градския съперник Интер. В миналия кръг Интер бе загуби от Лацио у дома с 0:1. По този начин "росонерите" остават с 52 точки и точка по-малко от другия гранд от Милано, който е и с мач по-малко. Удинезе е 15-и с 29 пункта.

Кжищоф Пьонтек продължава да впечатлява, след като премина в Милан през зимата и откри резултата в 44' с 10-я си гол за "росонерите". В 65' обаче Кевин Ласана бе точен за гостите, с което донесе точка на своя тим.