Италиански национал се контузи по време на тренировка


Италиански национал се контузи по време на тренировка
Снимка: Getty Images/Guliver

924 0

Централният защитник на Ювентус и националния отбор на Италия Джорджо Киелини е получил контузия по време на днешната тренировка на "Скаудра адзура".

Травмата е в прасеца и Киелини ще бъде под въпрос за предстоящата световна квалификация срещу Македония.

Не се ръкуваш с треньора - гонят те от отбора

Защитникът пропусна равенството 1:1 срещу Испания в Торино заради наказание, след като получи червен картон при победата над Израел на старта на квалификациите.

Киелини трябва да премине допълнителни тестове, за да се прецени дали може да играе срещу македонците.

 

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички