Снимка: Getty Images/Gulliver

1615 0

Снощи Италия и Франция завършиха наравно в световна квалификация (1:1). Началото на второто полувреме бе белязано от неочаквана голяма грешка от страна на вратаря на "адзурите" Джанлуиджи Буфон.

Легендата излезе от пределите на наказателното поле, но не успя да отнеме топката и Витоло успя да я вкара в опразнената от Буфон врата.

Страхотен спектакъл в Торино - Италия изпусна велик обрат срещу Испания

Даниеле де Роси спаси Италия от загуба, след като вкара от дузпа в 82-ата минута.

От скамейката мача наблюдава 17-годишният Джанлуиджи Донарума, който може да стане наследника на легендата под рамката на Италия.

Буфон е рекордьор с националния си отбор, за който е записал 164 мача.