Интер продължи победния си ход след труден успех над Кротоне

Снимка: Gulliver/GettyImages

779 0

Отборът на Интер продължи победната си серия от началото на сезона в италианската Серия А. В среща от 4-ия кръг „нерадзурите“ се наложиха трудно с 2:0 при визитата си на Кротоне, в чийто редици цял мач изигра българския футболист Александър Тонев.

След много равностоен сблъсък миланският гранд успя да открие резултата в 82-ата минута. След неразбирателство в защитата на домакините, топката попадна в Милан Скриниар, който с премерен шут вкара за 1:0 в полза на Интер. В добавеното време на срещата Иван Перишич узакони победата на своя тим, реализирайки втори гол.

Така тимът на Лучано Спалети записа четвъртата си поредна победа, оглавявайки еднолично класирането с пълен актив от 12 точки. Кротоне пък е 16-и с 2 точки.