Интер не даде шанс на Каляри, настига Аталанта (ВИДЕО)

1095 0

Отборът на Интер спечели гостуването си на Каляри с 1:5 в среща от 27-я кръг на италианската Серия А.

След днешната победа "нерадзурите" си върнаха петата позиция и с актив от 51 точки вече мислят и за изпреварването на четвъртия Аталанта, който има точка повече.

Каляри пък е 12-ти с 31 пункта.

През първото полувреме гостите поведоха с 2:0 в рамките на 5' между 34' и 39', а попаденията бяха дело на Иван Перишич и Евер Банега. В края на частта Марко Бориело върна едно попадение за Каляри.

След почивката обаче играчите на Стефано Пиоли реализираха нови три гола чрез Перишич, Мауро Икарди и Роберто Галиардини.

All Goals Highlights HD Cagliari 1 - 5... by livgol