Интер - Милан по ТВ: Къде да гледаме дербито от Серия А?

1775 0

Във вечерта на 5 февруари (неделя) Интер и Милан се изправят един срещу друг в дербито на 21-ия кръг от италианската Серия А!

"Нерадзурите" са на второ място във временното класиране с актив от 40 точки и голова разлика 40:26. "Росонерите" заемат петата позиция със сбор от 38 пункта (37:29).

Последният мач за Интер бе на 31 януари - победа с 1:0 срещу Аталанта на 1/4-финалите за Купата на Италия. Милан пък влиза в дербито след тежка загуба от Сасуоло на 29 януари - 2:5 (20 кръг).

Съставите на Симоне Индзаги и Стефано Пиоли премериха сили за последно съвсем наскоро - на 18 януари Интер спечели финала на Суперкупата с категоричното 3:0. Головете бяха дело на Димарко (10'), Джеко (21') и Мартинес (77').

*Двубоят тази вечер ще стартира в 21:45 ч. (българско време) и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "Max Sport 3". Ако нямате възможност да го гледате, следете развоя на Интер - Милан НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!