Холандец "издържа интервюто за работа", а Ювентус и Аталанта направиха зрелищно реми (ВИДЕО)

552 0

Ювентус и Аталанта регистрираха трето поредно равенство в срещите помежду си. За разлика от предните постни нулеви ремита, сега станахме свидетели на спектакъл и четири попадения - 2:2.

Какво се случи?

Холандският халф на гостите Теун Коопмайнерс изигра много силен мач. Той отбеляза два гола и сякаш "издържа интервюто за работа" в Ювентус - преди срещата доста от италианските медии използваха именно такъв израз, имайки предвид, че "бианконерите" следят изкъсо изявите му и дербито е идеален вариант той да покаже качествата си.

Андреа Камбиасо се разписа срещу Аталанта

Още: Бивш вратар на Милан може да заиграе за Ювентус

Срещата бе доста равностойна, а гостите удариха първи. В 35-та минута Пашалич триково изпълни пряк свободен удар и намери непокрития Коопмайнерс, който с левия крак откри резултата.

Юве натисна през втората част и обърна мача в рамките на четири минути. Първо Камбиасо изравни в 66-та, след хубав извеждащ пас на Уестън Макени, а в 70-та Милик се разписа за 2:1.

"Старата госпожа" обаче не удържа победата - петнайсет минути преди края Коопмайнерс бе изведен и хладнокръвно направи 2:2, оформяйки по този начин и крайния резултат. В самия край на срещата Мойс Кийн изпусна добро положение с глава, но евентуалното му попадение най-вероятно щеше да бъде отменено заради засада на Тимъти Уеа.

Ювентус е трети в класирането с 58 точки, а Аталанта остава шести с 47.

Пореден кошмар за Ювентус: "Бианконерите" отново загубиха от Наполи като гости (ВИДЕО)

Тъжен Алегри за Пол Погба: Този спорт губи изключителен и труден за намиране играч