Греда, битка и нерви, а Торино пак не можа да победи Ювентус (ВИДЕО)

335 0

Торино и Ювентус завършиха 0:0 в поредния мач от 32-рия кръг на Серия А. Срещата бе изключително постна, с малко положения. Интересното е, че това е първото нулево равенство от 2008-ма насам в "Дерби дела Моле". Торино пък нямат победа над Юве от 2015-та.

Греда на Влахович в самото начало

Ювентус бе по-активният отбор през първата част и спокойно можеше да се прибере на почивката с гол аванс. В 7-та минута топката бе центрирана отдясно, но Душан Влахович не прецени движенията си максимално добре и от чиста позиция нацели страничната греда. Малко след това Камбиасо отлично намери Локатели, но ударът му премина малко над вратата.

В 31-та минута Ваня Милинкович-Савич блестящо изби в корнер изстрел на Влахович.

Първото положение за Торино дойде малко преди края на полувремето - Раул Беланова центрира добре, но ударът с глава на Никола Влашич премина покрай гредата.

Скуката бе пълна на дербито Торино - Ювентус

"Биковете" стегнаха редиците си през втората част, в която скуката бе пълна. Можем да отбележим само един справедливо отменен гол на Дуван Сапата в 47' заради фал в атака, както и едно чисто положение за Торино в продължението на срещата. Карол Линети центрира отляво на задна греда и останалият непокрит Валентино Лазаро с глава прати топката над напречната греда. Като цяло напрежението бе завладяло и двата отбора и те предпочетоха да поделят точката, отколкото да се хвърлят излишно напред.

Фиорентина изпусна потресаващ Ювентус в безименното дерби (ВИДЕО)