Фамозна задна ножица отдалечи Наполи още повече от зона Шампионска лига (ВИДЕО)

523 0

Наполи и Торино не успяха да се победят в мач от 28-ия кръг на италианската Серия А. Двата тима завършиха при резултат 1:1 и поделиха точките на стадион "Диего Армандо Марадона".

Развой на Наполи - Торино

Още: Любопитно: Треньорът на Лео Меси сред фаворитите за нов наставник на Лацио

Срещата започна силно за Наполи, като в 15-ата минута Квича Кварацхелия стреля силно в долния десен ъгъл, но Ваня Милинкович-Савич съумя да опази вратата си. Торино отвърна с положение чак в 41-ата минута, но Рикардо Родригес пропусна от свободен удар.

Резултатът бе открит след час игра. Марио Руи намери Кварацхелия, който от близка дистанция не сбърка и откри резултата в Неапол - 1:0. Радостта на домакините не продължи дълго, тъй като в 64' Антонио Санабрия изравни с акробатично изпълнение от задна ножица.

В 86-ата минута футболистите на Наполи имаха претенции за дузпа, след като Виктор Осимен бе съборен в наказателното поле, но арбитърът остана безмълвен. В третата минута на добавеното време Кварацхелия си пробва късмета от дистанция, но топката профуча над напречната греда.

С ремито Наполи продължава да е седми с актив от 44 точки. От другата страна, Торино е на 10-ата позиция с 38 пункта на своята сметка.

Още: Челси или Рома? Ромелу Лукаку взе решение за бъдещето си