Ето го "капитанското селфи" от телефона на Тоти (ВИДЕО И СНИМКИ)

1998 0

Днес се изигра дербито на Рим, в което Рома успя да стигне до полуобрат срещу Лацио, след като губеше с 0:2 до почивката, но след това успя да се добере до равенство.

С най-голяма заслуга за точката е вездесъщият капитан на "вълците" Франческо Тоти, който с два гола през втората част се превърна в герой на двубоя.

Освен това той се превърна в най-резултатния играч в римското дерби, забивайки попадения №10 и №11 в своята сметка, с което изпревари Да Коща и Дел Векио.

Най-любопитният момент от мача обаче дойде след втория гол на вездесъщия капитан на "римските вълци", който поръча на един от треньорите да му донесе телефона.

Той се обърна с гръб към феновете и запечата момента със селфи с феновете, което беше разпространено от Рома поради нежеланието на Тоти да си направи акаунт в някоя от популярните социални мрежи.