Емполи изнанада Ювентус в първия мач на "бианконерите" след Роналдо

1539 0

Ювентус изненадващо загуби от Емполи с 0:1 в мач от втори кръг на Серия А. Федерико Киеза в 12-ата минута направи страхотна самостоятелна акция, но ударът му беше спасен от вратаря. В 21-ата минута Леонардо Манкусо изненада Ювентус с точен удар и откри резултата в полза на Емполи. Юве изпусна добри положения чрез Пауло Дибала и Федерико Киеза.

В друг мач от кръга Фиорентина спечели срещу Торино с 2:1. Николас Гонсалес и Душан Влахович бяха точни за победителите. Това е първа победа през този сезон за Виола, след като в първия кръг тимът от Флоренция загуби от Рома с 1:3.

По-рано през деня Лацио разгроми Специя с 6:1. Хетррик вкара Чиро Имобиле, а по едно попадение добавиха Фелипе Андерсон, Елсейд Хисай и Луис Алберто. Аталанта и Болоня завършиха наравно без отбелязан гол.