Дебютно попадение на Гълъбинов в Серия А не помогна на Дженоа срещу Ювентус

1118 0

Българският национал Андрей Гълъбинов вкара своя първи гол в елита на Италия, след като се разписа за своя отбор Дженоа във вратата на Ювентус при домакинската загуба с 2:4. Торинци направиха пълен обрат и са с пълен актив от точки и са лидери в Италия.

Домакините започнаха лудо мача и до 7-ата минута водеха с 2:0 след автогол на Пянич и попадение от дузпа на Андрей Гълъбинов.

Това обаче не отчая шампиона и ощее до почивката изравниха след два гола на Дибала. През второто полувреме Юве направи пълен обрат с попадения на Куадрадо в 62' и Дибала в 90' и си взе своето - победата и трите точки.

В този мач на два пъти влязоха в употреба видео наблюденията, а именно за головете на Гълъбинов и Дибала от дузпи. Така Юве успя да си отмъсти на Дженоа за поражението с 1:3 от миналия сезон.