Чочев не вкара и Палермо не победи

1042 0

Ивайло Чочев започна като титуляр в мача на своя Палермо срещу Торино в 33-ия кръг на Серия А. Българинът обаче не успя да се разпише в трети пореден мач за своя тим, а сицилианците не успяха и да постигнат победа, завършвайки 2:2.

Българският национал остана на терена до 69-ата минута.

Домакините от Палермо откриха в 10-ата минута чрез Роберто Витиело, но 3 минути по-късно Торино изравни чрез Бруно Перес. В 26-ата минута "орлите" дръпнаха с гол на Лука Ригони. Макси Лопес оформи крайното 2:2, влизайки като резерва, а негов гол няколко минути преди края бе отменен заради нарушение в атака.

Равенството остави Палермо на 11-о място с 41 точки, като пълният комплект от точки щеше да им осигури изпреварване на десетия Милан. "Биковете" имат 48 пункта и са осми.