Атанас Илиев и Асколи победиха Рома в дебюта на Дибала

2364 0

Пауло Дибала започна престоя си в Рома със загуба. "Вълците" загубиха от Асколи 0:1 в неофициалния дебют на аржентинския нападател. Срещата се изигра при закрити врата на тренировъчната база на столичани, а в срещата участие взе и Атанас Илиев.

Българският национал Атанас Илиев взе участие за гостите, появявайки се в игра в началото на втората част. Той остана на терена в продължение на половин час. Единственото попадение беше дело на Ерик Ботегин в 67-ата минута. а Дибала не успя да помогне на новите си съотборници за поне едно попадение. В събота "джалоросите" ще премерят сили с Тотнъм в контрола.

Междувременно другият римски клуб – Лацио, също загуби в контрола, отстъпвайки на втородивизионния Дженоа с 1:4. Само Чиро Имобиле успя да се разпише за "орлите" в началото на срещата, докато за "грифоните" хеттрик заби Масимо Кода (5’, 18’, 51’), а Алберт Гудмундсон (54’) добави един гол от дузпа.

Вижте по какъв грандиозен начин бе посрещнат Дибала от феновете на Рома!