7985 0

Защитникът на Наполи Костас Манолас се подигра на нападателя на Барселона Луис Суарес. Това се случи по време на приятелския мач между двата тима в САЩ, завършил с разгромна победа за каталунците - 4:0.

В 32-ата минута на двубоя Манолас и Суарес се спречкаха словесно и защитникът показа три пръста на уругваеца, напомняйки му за злощастния мач на Барселона срещу Рома в Рим в Шампионска лига преди година и половина.

Това се случи през пролетта на 2018 година в четвъртфиналите на турнира. Този резултат помогна на Рома да елиминира каталунците, въпреки че бе загубила с 1:4 в първия мач.

Интересно е да се отбележи, че, макар че Суарес отговори нещо на гръцкия футболист, той му даде по-добър отговор с играта си. Уругваецът вкара два гола за успеха на своя тим с 4:0 - в 48' и 58'. Вижте в този материал каква е грешката на Суарес в мача в Рим според самия него.