Оперираха Алексис Санчес, аут е за дълго


Оперираха Алексис Санчес, аут е за дълго
Снимка: Getty Images/Guliver

2167 0

Нападателят на Интер Алексис Санчес претърпя успешна операция на левия глезен в клиника в Барселона, съобщава официалният сайт на неговия клуб. Травмата ще извади чилиеца от игра за период от три месеца.

Така се потвърдиха първоначалните неприятни прогнози на чилийския медицински щаб, който прогнозира отсъствие от терените поне до края на годината.

Санчес получи контузията в приятелския мач на Чили срещу Колумбия (0:0). Нападателят тъкмо започна да бележи и играе по-често след неуспешния си период в Манчестър Юнайтед. Това е удар и за треньора на Интер Антонио Конте, който все по-често залагаше на играча. А коя позабравена звезда на Манчестър Юнайтед се канят да купят от Интер вижте в този материал

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Новият съюз: Как Мъри Стоилов и Валтер Папазки завъртяха трансферната въртележка в ЦСКА

Ръководството на Гьозтепе е готово да продаде на ЦСКА халфа Ралдни Гомеш, съобщават турските медии. На този...

Най-четени новини

виж всички