Антонио Конте се договори с бъдещия си отбор

Снимка: Guliver/GettyImages

4281 0

Бившият мениджър на Челси - Антонио Конте, вече е взел решение къде да продължи треньорската си кариера. Според Sky Sport Italia бившият селекционер на Италия е постигнал договорка с Интер, като твърди, че дори вече има и сключен договор.

Споразумението с Конте ще бъде за три или четири години. Италианецът увери ръководството на клуба в Милано, че може да спечели титлата с Интер.

Споразумението с Конте ще бъде за три или четири години. Италианецът увери ръководството на клуба в Милано, че може да спечели титлата с Интер, каквото е и голямото желание на ръководството на клуба.

Освен с "нерадзурите" Конте бе свързван и с Рома, но самият той категорично отрече тези слухове. Специалистът бе начело и на Ювентус, като спечели 5 титли. В момента начело на Интер е Лучано Спалети. Отборът заема 4-то място в класирането на Серия А с общо 66 точки.

А кой голмайстор са набелязали от Интер - вижте в този материал.