Хамбургер закова Мьнхенгладбах на дъното

1065 0

Борусия Мьонхенгладбах загуби от Хамбургер с 0:3 на свой терен, регистрирайки четвърто поредно поражение в Бундеслигата.

23-годишният централен нападател на гостите Пиер-Мишел Ласога реализира две попадения през първото полувреме (11`, 44`), а третият гол бе дело на крилото Николай Мюлер (52`).

Така Мьонхенгладбах остава на дъното на таблицата без нито една спечелена точка в четири кръга и голова разлика 2:11. Хамбургер има шест точки.

Шампионът Байерн Мюнхен днес посреща Аугсбург, а Борусия Дортмунд, който също е с пълен актив от девет точки, гостува на Хановер 96.