Хамбургер обърна Щутгарт след драма в края

Снимка: Gulliver/ Getty Images

1331 0

Хамбургер записа невероятен обрат срещу Щутгарт във втория кръг на Бундеслигата. Тимът изоставаше с 1:2 към самия край на мача, но в заключителните минути отбеляза две попадения и спечели срещата с 3:2.

В 24-тата минута Даниел Гинчек даде аванс на гостите, но десет по-късно Хамбургер изравни чрез Иво Илинчевич. В 42-та минута Гинчек се разписа за втори път и отново изведе своя тим напред в резултата.

Малко след подновяването на играта Щутгарт остана с човек по-малко , след като Флориан Клайн си изкара два бързи жълти картона и беше изгонен. Изглежда, че това оказа влияние в края на срещата, когато гостите се предадоха. В 84-тата минута Пиер-Мишел Ласога изравни за Хамбургер, а пет по-късно Йоан Джуру също се разписа и донесе победата на своя тим.