Байерн вади оръжието Робен срещу Порто

1272 0

Полузащитникът на Байерн (Мюнхен) Ариен Робен, който все още се възстановява след контузия, може да играе в четвъртфиналния мач реванш в Шампионската лига срещу Порто.

Според "Bild" наставникът на тима Хосеп Гуардиола е готов да включи холандеца в заявката за мача, но по-скоро играчът няма да излезе титуляр, а ще подсили тима през второто полувреме.

"Bild" си прави такива изводи, след като в понеделник Робен е провел интензивна тренировка, която е продължила 45 минути. Предполага се, че халфът не изпитва болки.

Байерн посреща Порто на "Алианц Арена" тази вечер от 21,45 часа. В първия мач португалците победиха с 3:1.