Байерн (Мюнхен) взе поредна си жертва по пътя към поредната титла

Снимка: Guliver/GettyImages

1280 0

Байерн (Мюнхен) разгроми пореден съперник в Бундеслигата, побеждавайки с 4:0 като гост Фрайбург. Баварците дръпнаха на върха в класирането с 20 точки пред втория Шалке, 9 кръга преди края на шампионата.

Байерн не остави никакво съмнение кой е по-добрият отбор и само за 3 минути поведе с 2 гола. В 25' Александър Шволов си отбеляза автогол след центриране на Томас Мюлер, а в 28' Тиаго Алкантара намери Толисо, който с хубав удар удвои аванса на гостите.

И второто полувреме продължи по същия начин. В 54' Мюлер намери Вагнер, който направи резултата класически. В 69' пък самият Мюлер оформи крайният резултат след асистенция на Кимих.