Байерн Мюнхен с нов разгром в Бундеслигата, Кейн радва феновете с голове (ВИДЕО)

1755 0

Байерн Мюнхен не срещна трудности и във втория кръг на Бундеслигата, след като разби Аугсбург с 3:1. Това се случи в неделната вечер на "Алианц Арена".

В герой за баварците се превърна Хари Кейн с двете си попадения - от дузпа в 40-тата минута и в 69-тата минута, а 32-рата Удуокай имаше нещастието да си вкара автогол. Почетното попадение за гостите пък бе дело на Бельо в 86-тата минута.

Така английската суперзвезда продължава с попаденията, но това бяха първи в домакински двубой на Байерн. В миналия кръг той се отчете и в спечелената визита с 4:0 над Вердер Бремен.

Следете всичко най-интересно от Бундеслигата със SportLive.bg!