Байерн Мюнхен громи в Бундеслигата

2285 0

Байерн Мюнхен разгроми като домакин Унион Берлин с 4:0 в мач от 27-ия кръг на Бундеслигата.

В 16-ата минута Кингсли Коман вкара фантастичен гол с шут от далечна дистанция. Тонги Нианзу в 25-ата минута с глава бе точен за 2:0. В 45-ата минута централният нападател Роберт Левандовски не сгреши от дузпа.

А в 47-ата минута Лева бе точен от близка дистанция почти на празна врата за разгромното 4:0. Баварците имаха още няколко добри положения за гол, но в крайна сметка срещата в Мюнхен завърши при резултат 4:0.

Байерн е лидер в класирането на Бундеслигата с 63 точки от 27 мача. Унион е на 8-ата позиция.

Междувременно се появи информация, че Манчестър Юнайтед има интерес към ас Байерн!