Адско зрелище между Байер и Рома завърши с 8 гола и куп обрати

1160 0

Истинско зрелище изиграха помежду си Байер Леверкузен и Рома и след куп обрати така и не успяха да се победят, след като завършиха при 4:4 в мач от група E на Шампионска лига.

"Аспирините" почнаха ударно срещата и набързо поведоха с 2:0 чрез голове на Хавиер Ернандес Чичарито (4'-дузпа, 19').

След това обаче последва сериозно отпускане в редиците на немския тим, а Де Роси (29', 38') вкара два гола и изравни резултата.

Това беше всичко за първото полувреме, но Пянич с прекрасен изстрел в 54' направи обрата пълен за Рома, а резервата Фалке направи 2:4 - "вълците" докосваха победата.

Това обаче така иа не стана, след като в рамките на 2 минути Камп (84) и Мехмеди (86) донесоха равенството и второто място на "аспирините" в групата.

Лидер е Барселона със 7 точки, следван от Байер с 4, БАТЕ с 3 и Рома с 2.