Снимка: Guliver/GettyImages

2386 0

Звездата на ПСЖ Неймар отново си навлече неприятности, след като бе уловен от камерите как крещи по съдията на мача с Монпелие. Парижани победиха с 5:0, а бразилецът получи жълт картон в 38-ата минута.

Побеснелият бразилец крещи на рефера на португалски език, като според медиите във Франция казва: Аз играя футбол, а ти ми показваш жълт картон. Кажете му, че не може да ми показва жълт картон”, крещи Ней към рефера, вървейки към съблекалнята след двубоя.

Съдията от своята страна го моли да говори на френски, но бразилецът му отвръща: “Френски? Г*за ми”. Наставникът Томас Тухел имаше проблеми и с другата звезда на отбора - Килиан Мбапе, който изрази недоволството си от смяната. В 68-ата минута треньорът Томас Тухел смени Килиан Мбапе, другата звезда в атака, с Мауро Икарди. Резултатът бе вече 5:0, а младокът също бе вкарал. Но изригна недоволен и около 30 секунди се разправяше с треньора си край тъчлинията.

А каква е причината за проваления трансфер на Кавани в Атлетико (Мадрид) - вижте в този материал