Стягат Бербатов за титуляр с единоборства срещу грубиян


Стягат Бербатов за титуляр с единоборства срещу грубиян

1454 0

Димитър Бербатов трябва да е готов да е титуляр за Монако в неделя на старта на френското първенство срещу Лориен на свой терен.

Българинът ще води атаката в отсъствието на Радамел Фалкао по признание на треньора Леонардо Жардим. Колумбиецът ще попадне в групата, но не е готов да стартира двубоя.

В петък тренировката на "Монако" мина на два етапа все с водещото участие на Бербатов. Първо имаше приятелско турнирче по миниголф, а после - здрави упражнения с единоборства на нападател със защитник. На българина се падна италианският здравеняк Андреа Раги, който не си поплюва и срещу свои, и в мачовете срещу чужди.

Монако ще привлече халфа Бернардо Силва от Бенфика за 10 млн. евро.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Реклама
Най-четени новини

виж всички