Сблъсъкът между Тулуза и Монако завърши без победител

Снимка: Gulliver/ Getty Images

1202 0

Вчера се изиграха някои мачове от третия кръг на френската Лига 1. В един от най-интересните двубои Тулуза и Монако не се победиха и завършиха при резултат 1:1.

Тулуза поведе в 23-тата минута на мача. Точен бе Думбия, който прати топката в мрежата от близка дистанция. Монако имаше шансове да изравни още преди почивката, но не се възползва.

Домакините също направиха някои пропуски през второто полувреме, за които със сигурност съжаляват, защото в 66-тата минута „монегаските“ изравниха. След индивидуална акция Томас Ламер стреля от границата на наказателното поле, като не остави никакви шансове на вратаря на Тулуза.

Ето и резултатите от останалите мачове, които се изиграха вчера:

Лион - Рен 1:2

Бастия - Гингам 3:0

Газелек Аячо - Анже 0:2

Нант - Реймс 1:0

Ница - Каен 2:1

Днес ще се изиграят още три мача в Лига 1. От 15:00 часа Лил посреща Бордо, в 18:00 часа е двубоят между Лориен и Сент Етиен, а в 22:00 часа започва мачът Олимпик Марсилия – Троа.