ПСЖ с убедителна победа като гост

Снимка: Guliver/GettyImages

886 0

Пари Сен Жермен спечели с 3:0 при гостуването си на Лил в мач от 24-ия кръг на Лига 1. Юри Берчиче, Неймар и Джовани Ло Селсо реализираха попаденията за парижани.

Първото попадение падна в края на първата част, но преди него имаше явна засада. Неймар потърси Единсон Кавани в наказателното поле, който  беше в сериозна засада, а той скочи за топката, секунда по-късно Юри стреля в мрежата.

В 77' Неймар удвои след изпълнение на пряк свободен удар. Последното попадение 3 минути преди края обаче със сигурност бе най-красивото. 21-годишния  Ло Селсо технично копна топката с удар извън наказателното поле и излъга вратаря.