ПСЖ не срещна трудности срещу Ланс

Снимка: Оф. сайт на ПСЖ

1530 0

Пари Сен Жермен спечели домакинството си на Ланс с 2:1 в мач от 35-тия кръг на Лига 1. Парижани записаха четвърти пореден успех в шампионата и така събраха 75 точки и така са с 2 пункта и мач повече пред втория в подреждането Лил.

В 33-ата минута защитник на Ланс загуби топката, от което се възползва Неймар, който прати топката в мрежата за 1:0. В 59-ата минута Маркиньос засече топката след изпълнение на корнер и покачи на 2:0. Две минути по-късно Игнатиус Ганаго върна един гол за Ланс.

В 84-ата минута Мауро Икарди вкара трети гол за ПСЖ, но той беше отменен поради засада. С успеха момчетата на Маурисио Почетино продължават борбата за титлата, като ще разчитат на грешка на Лил, за да удържат лидерството си в шампионта.

А ето какъв договор са предложили парижани на Лионел Меси.