Олимпик Марсилия изпусна Реймс и лидерството

1544 0

Олимпик Марсилия изпусна да изпревари Лион на върха в класирането във Франция, след като изтърва победата срещу 13-ия Реймс. Двата отбора откриха 25-ия кръг в Лига 1 с реми.

Реймс успя да изненада втория във временното класиране, като в 6-ата минута Де Превил откри резултата. Чак 52 минути по-късно Пайе успя да изравни. В 69-ата минута Андре Аю даде преднина на марсилци.

И когато домакините вече предвкусваха победата, дойде отрезвяващото попадение на Н'Гог в 90-ата минута и точките бяха поделени - 2:2.

Със спечелената точка Марсилия скъси дистанцията до Лион на точка, но е с мач повече. Реймс заема 13-ата позиция с 30 точки.