Три гола в последните минути решиха Марсилия - Гингам

2119 0

Марсилия продължава да редува победи и загуби в последните си мачове от Лига 1. След изненадващото поражение от Монпелие в миналия кръг, тази вечер играчите на Марсело Биелса надвиха Гингам с 2:1 на "Велодром". По този начин тимът се доближи само на точка от лидера Лион.

Всичко в този мач се реши в последните минути. Лемина откри за домакините в 84-ата минута, а Андре-Пиер Жиняк удвои в 89-ата. В продължението обаче гостите получиха дузпа, а Род Фани получи червен картон. Бове намали резултата, но за повече нямаше време и Гингам остава на 13-а позиция с 25 точки.