Невиждан пропуск от Мбапе подпечата втора загуба на ПСЖ и 5-годишна суша (ВИДЕО)

2178 0

ПСЖ записа втората си загуба в Лига 1 от началото на сезона, след като Рен се наложи като домакин с 1:0 над парижани. Това се случи в 19-тия кръг от надпреварата, а по този начин възпитаниците на Кристоф Галтие заформиха две поражения в последните си три срещи от турнира.

Гостуванията на "Роажон" продължават да са изключителни трудни за ПСЖ през последните 5 години, тъй като именно през 2018-а година "принцовете" за последно си тръгнаха от Рен с успех.

Video edited on Kapwing

По време на последния двубой от двата тима - гостите имаха изключителни проблеми в предни позиции, а за това е показателен фактът, че първият точен удар за парижани бе едва след 80-тата минута.

Положенията пред вратата на Манданда липсваха през по-голяма част от времето, а при едно от тях се стигна до ужасяващ пропуск от страна на суперзвездата Килиан Мбапе. Той бе изведен по страхотен начин по диагонал от Меси, но последвалият удар срещу бившия си съотборник в националния тим на Франция бе повече от неточен.

Вижте какво ВИДЕО с тормоз над Килиан Мбапе отново обиколи социалните мрежи!